טיפול משולב

אם את מאמינה שגוף ונפש קשורים זה בזה, ומעוניינת לקבל טיפולים משלימים, קיימת אפשרות לקבל במרפאה של ד”ר ישי דוד טיפולים אלטרנטיביים במקביל לטיפול הקונבנציונלי, הניתנים על ידי רוית סלע. הטיפולים מתאימים לנשים / לגברים במהלך טיפולי הפוריות, לנשים בהיריון ולנשים שסובלות מבעיות גינקולוגיות אחרת וכן למטופלים ולמטופלים שמתמודדים מגוון בעיות רפואיות אחרות.

על שיטת הטיפול הסינית

הרפואה הסינית הינה אחת משיטות הטיפול העתיקות בעולם. היא שיטה טבעית המשתמשת במחטים סינים וצמחי מרפא בכדי להביא את הגוף לאיזון ולעזור לו להתגבר על כאבים או מחלה.

הטיפול הסיני מטפל במגוון רחב של בעיות גניקולוגיות כגון:

^

בעיות פריון אצל נשים וגברים

^

שחלות פוליציסטיות

^

כאבי מחזור

^

טיפול בתסמונת גיל המעבר (מנופאוזה)

^

תסמונת קדם וסתית

^

ועוד

בנוסף לכך, ניתן לטפל באמצעות רפואה סינית בבעיות כאב, בעיות נוירולוגיות ומחלות פנימיות.

רוית – טיפול מושלב

אודות רווית סלע – מטפלת בשיטה הסינית

רוית סלע היא מטפלת בשיטת הרפואה הסינית בעלת ניסיון של כ- 4 שנים. בעבר עבדה כמטפלת בקופ”ח מכבי במחלקה לרפואה משלימה, וכיום היא בעלת קליניקה פרטית משותפת לרפואה משלימה ומערבית בתחום הגניקולוגיה בשיתוף עם ד”ר דוד ישי.

שיתוף הפעולה בתחום הפוריות הוכיח את עצמו. הוא מתאים להורדת תופעות הלוואי של ההורמונים, הרגעה לפני לטיפולי הזרעות או הפריות, הקלה על כאבי הבטן וחיזוק הגוף לאחר שאיבה עיבויי רירית רחם, תמיכה בגידול בציות וכו’. הטיפולים הנפוצים ביותר הינם דיקור סיני, טיפול בצמחי מרפא וטיפולי מגע שונים.

במהלך השנים האחרונות החלה הרפואה הסינית להשתלב ברפואה הקונבנציונלית בעולם המערבי. רבים מהאנשים החלו להבין את חשיבות השילוב בין רפואה מזרחית למערבית אשר מוכיחה עצמה כעובדת ונותנת מענה מעמיק ומקיף למטופלים.

לקבלת פרטים נוספים לתיאום טיפול אצל רוית, נא לפנות אל המרפאה: 052-3957073

ד”ר ישי דוד

מומחה לגינקולוגיה ובעיות פריון

שעות פעילות:

ימים א’, ג’, ה’:
18:00 – 21:00
בתיאום מראש

רח' דרך חנקין 58, חיפה

%

מטופלים מרוצים

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support