טיפולי פוריות

במרפאה משתמש ד”ר ישי במגוון שיטות כדי לברר את הגורמ/ים לבעיית הפוריות הן של האישה והן של הגבר. בהתאם, ד”ר ישי מבצע טיפולי פוריות לסוגיהם על מנת להשיג את ההיריון המיוחל. הטיפולים כוללים מעקב ביוץ, הזרעה, טיפול בתרופות שגורמות לביוץ ומגבירות אותו ועוד טיפולים שונים. טיפולי הפוריות עוזרים להתגבר על מכשולים המעכבים או מונעים, ומסייעים לזוג להיכנס להיריון.

תרומת ביציות

לנשים שאינן מסוגלות לייצר ביציות איכותיות בעצמן בגלל גיל או מסיבות אחרות, מוצע במרפאה טיפול של תרומת ביצית. הטיפול דומה ל IVF רגיל אלא שהביציות נשאבות הפעם מתורמת צעירה עם ביציות איכותיות. את הביציות מפרים עם זרע הבעל ואת העוברים שנוצרים בתהליך מחדירים לרחם האישה הנתרמת.

הפריה חוץ גופית (IVF)

במרפאה מבצע ד”ר דוד ישי גם טיפולי הפריה חוץ גופית IVF – ( לרבות טיפולים משולבים עם רפואה סינית בשיתופה של רווית סלע ) . טיפול ההפריה החוץ גופית הוא טיפול רפואי הניתן למצבי אי פוריות שונים שאינם מאפשרים טיפולים אחרים, או כאשר טיפולי הפוריות הפשוטים יותר אינם מצליחים. הטיפול כולל תרופות הורמונליות שמטרתן להגביר את הביוץ, שאיבת הביציות שנוצרות בעקבות הגירוי ההורמונלי, הפריתן במעבדה והעברת העוברים שנוצרים במעבדה לרחם האישה.

ביופסיה של אשך

במצב שבו בבדיקות חוזרות לא נמצא זרע כלל, מוצע לגבר לעבור ביופסיה ( דגימה ) של האשך. ב-50-60% מהמקרים נמצא זרע באשך שאיתו ניתן יהיה להפרות את הביציות של האישה, שנשאבות במהלך טיפול IVF ולקבל היריון.

תרומת זרע

אם גם בביופסיה לא נמצאים תאי זרע, ניתן להשתמש בזרע תורם כדי להפרות את הביציות של האישה. טיפול זה מיועד גם לנשים המעוניינות להרות ללא בן זוג וכן לנשים לסביות.

מעקב היריון

מעקב היריון, המתבצע גם הוא במרפאה, הוא חשוב ביותר. במהלכו שומרים על בריאות האם וכן מבררים את תקינותו של העובר, עוקבים אחר בריאותו, גדילתו והתפתחותו. מעקב הריון נכון משפר את הסיכוי לכך שגם האם וגם העובר יעברו את ההיריון בשלום ושההיריון יסתיים עם אימא בריאה ועובר בריא.

ד”ר ישי דוד

מומחה לגינקולוגיה ובעיות פריון

שעות פעילות:

ימים א’, ג’, ה’:
18:00 – 21:00
בתיאום מראש

רח' דרך חנקין 58, חיפה

%

מטופלים מרוצים

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support